Субсидія по-новому: хто не зможе претендувати на її отримання?

Субсидії призначатимуть по-новому. Із 1-го травня змінився порядок їх нарахування. Відтепер при обчисленні суми допомоги будь враховувати дохід усієї родини, не залежно від місця реєстрації. Субсидії не надаватимуть боржникам, офіційно безробітним, власникам великих житлових площ та нових машин. 
Управління соцзахисту Деснянської районної в Чернігові ради. Пані Ольга чекає у черзі на перерахунок субсидії.
 Відтепер субсидії призначатимуть двічі на рік: у травні та жовтні. Щомісяця пільговикам доведеться сплачувати обов’язковий платіж, незалежно від обсягів споживання. Він розраховуватиметься індивідуально. Внутрішньо переміщені особи матимуть право отримати субсидію на підставі заяви та декларації - без надання договору про оренду житла. А також з 1-го травня буде враховуватись сумарний дохід усіх членів сім’ї, в тому числі не зареєстрованих за адресою. 
Розширили також перелік умов, за яких у субсидії відмовлятимуть. Якщо раніше субсидію не давали при разовій купівлі товарів чи послуг на суму більш ніж 50 тисяч гривень. То тепер у програму не потраплять люди, які отримали житло або землю у спадщину чи подарунок. Крім того, без допомоги залишаться ті, хто володіє квартирою площею понад 120 кв. метрів, чи будинком більше 200-т квадратів. Відмовлятимуть і тим, хто матиме прострочену більше 2-ох місяців заборгованість за комунальні послуги понад  340 грн. Та в разі, коли один з членів родини не має офіційних доходів та не стоїть на обліку у центрі зайнятості.
За словами Олега Русіна, зніми вплинуть на майже третину нинішніх субсидіантів. Після перерахунку субсидія для них зменшиться. Деякі можуть взагалі її втратити.