Ada Ele Geçiren Bordo Berelinin Hikayesi

Ada Ele Geçiren Bordo Berelinin Hikayesi

Daha önce Türk Ordusuna bir Türk Askerine nasip olabilecek en güzel rütbelerden biri olan Özel Kuvvetler Askeri bir Bordo Bereli olarak hizmet eden, Nasıl Bordo Bereli Olunur çok iyi gösteren ve Bordo Bereli Olmak'ın hakkını veren Semih, Bordo Bereliliği bıraktıktan sonra eski bir Bordo Bereli bir ajan ve asker eğitmeni olan Nuri Hocasının teklifi üzerine bu güzel vatanın, bu güzel bayrağın ve ordunun mehmetçikleri için bir an bile düşünmeden harekete geçiyor ve aldığı Askeri Atış Talimi Eğitimleri, Askeri Antrenmanlar ve 4 yıllık Bordo Bereli Eğitimi (Cehennem Haftası & Psikolojik ve Fizyolojik Testler)in hakkını verdiğini yaptığı gizli bir Özel Harekat ve Özel Kuvvetler Bordo Bereli Operasyonuyla kanıtlıyor. Türk Ordusuna uzun süre hizmet veren bu Bordo Bereli Türk Askeri, Türk Ordusuna Bordo Bereli olarak hizmet eden hayalet lakaplı, sessiz ama bir şimşek kadar hızlı olan Semih, silahsız bir şekilde adayı ele geçiriyor. Türk Özel Harekat ve Özel Kuvvetleri ve Bordo Bereli Timine de bu yakışır işte! Videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayınız.

ÖNEMLİ NOT: Olaylar ve fotoğraflar gerçek değildir. Videolarımızı askerlerimizin karşılaştığı zor koşulları görmeniz ve onların ne kadar fedakar olduğunu anlamanız için hazırlıyoruz.


Channel: Askeri Hikayeler
Tags: Bordo Bereli, Bordo Bereliler, Bordo Bereli Hikayesi, Bordo Bereli Hikayeleri, Bordo Bereli Hikaye, Bordo Bereli Eğitim, Bordo Bereli Psikolojik, Bordo Bereli Stratejik, Bordo Bereli Antrenman, Bordo Bereli Dövüş, Bordo Bereli Dövüş Eğitimi, Türk Ordusu, Türk Milleti, Türk Bayrağı, Mehmetçik, Özel Harekat, Özel Kuvvetler, Türk Askeri, Bordo Bereli Adayı Ele Geçiriyor, Ada Ele Geçiren Bordo Bereli, Nasıl Bordo Bereli Olunur, Bordo Bereli Olmak,