‘DÜNYAYI GEZİYORUM’ MEKKE’DE ARAP AİLENİN EVİNE GİRDİ

‘DÜNYAYI GEZİYORUM’ MEKKE’DE ARAP AİLENİN EVİNE GİRDİ

Abone Ol : http://goo.gl/O03KPI
Facebook : https://www.facebook.com/kanal7
Twitter : https://twitter.com/kanal7
Instagram : https://instagram.com/kanal7

Kanal 7’de Özlem Tunca’nın hazırlayıp sunduğu Dünyayı Geziyorum bu hafta Mekke ve Medine’den merhaba dedi. Mekke’de yaşayan zengin işadamının lüks hayatı programın en dikkat çeken bölümü oldu.

Dünyanın dört bir tarafını izleyiciyle buluşturan gezi-belgesel programı Dünyayı Geziyorum bu hafta kutsal topraklardan ekrana geldi. Programı hazırlayıp sunan Özlem Tunca, bir yaşındaki oğlu Yakupcan’la birlikte bu hafta Mekke ve Medine’yi gezdi. Kutsal mekânların anlatıldığı programda Araplar’ın sosyal hayatlarına da yer verildi. Özellikle Mekke’de ikamet eden işadamının evi izleyenleri hayran bıraktı. Mekke ve Medine’den ekrana gelen Kanal 7’nin sevilen programı Dünyayı Geziyorum ekibi Arap İşadamı Rafet Bey’in evine misafir oldu.


Channel: Kanal 7
Tags: dünyayı geziyorum, dünyayı geziyorum özlem tunca, dünyayı geziyorum kanal 7, dünyayı geziyorum izle, dünyayı geziyorum arap ailenin evine girdi, özlem tunca, yakupcan, özlem tunca esirgenç, kanal 7 arap aile, dünyayı geziyorum mekke, mekke, mekkedeki lüks ev, Mecca (City/Town/Village),