"At Öyle Kurtarılmaz" Diyerek İtfaiyeye Saldırdı

"At Öyle Kurtarılmaz" Diyerek İtfaiyeye Saldırdı

Paylaş, herkes izlesin... Haberi okumak için →

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde kapağı açık unutulan bir kanalizasyona düşerek sıkışan talihsiz atı kurtarmak için çalışma yapan itfaiye ekipleri, "At öyle kurtarılmaz" diyen bir şahsın saldırısına uğradı. Talihsiz at ise çaresizce kavgayı izledi.

Olay, Kocaeli’nin İzmit ilçesi Yeni Şehir Mahallesi Şehit Enver Güven sokakta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Güven Sokak üzerinde Fikret Özariş'e ait olduğu iddia edilen başıboş olarak gezen bir at, kapağı açık unutulan kanalizasyon giderine düştü. Atın kanalizasyon giderine düştüğünü gören vatandaşlar ise itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Çaresizce kurtarılmayı bekleyen atın başından ayrılmayan vatandaşlar, atın başını severek sakinleşmesini sağladı. Daha sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri ise talihsiz atı kurtarmak için çalışma başlattı. Çalışmalar sırasında olay yerine gelen bir şahıs da 'At öyle kurtarılmaz' diyerek itfaiye ekiplerine yumrukla saldırdı.

Yumrukların havada uçuştuğu kavgada, saldırganın uzaklaştırılması sonrasında olay yerine gelen iş makinesi yardımıyla kanalizasyon giderinin etrafı kazıldı. Daha sonra itfaiye ekiplerince dikkatli bir şekilde ata zarar vermeden giderin etrafı kırıldı. Uzun süren çalışmaların ardından kurtarılan ata ilk müdahaleyi ise olay yerine çağrılan veteriner tarafından yapıldı. At daha sonra sahiplerine teslim edildi.

================================

İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin:
► http://bit.ly/IHA-Abone

İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi
► http://www.iha.com.tr

İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/iha.com.tr
► https://twitter.com/ihacomtr
► https://instagram.com/ihacomtr/
► https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/

İhlas Haber Ajansı hakkında
http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html

İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için
►http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html


Channel: İhlas Haber Ajansı
Tags: Haber, İhlas Haber Ajansı, İHA, Ihlas News Agency, At Öyle Kurtarılmaz, İtfaiyeye Saldırdı, kurtarma çalışması, itfaiye, kocaeli, izmit, kuyuya düştü, kuyuya düşen at,